Şirketimiz 1970 yılından bu yana ana faaliyet alanı olan inşaat işleri bünyesinde; bina, baraj, sulama, arıtma tesisi, yol, köprü, sanayi tesisleri ve benzeri alanlarda taahhüt işleri yapmış ve birçok önemli projeye imza atmıştır.

Amacımız, inşaat sektöründe 40 yılı aşan tecrübemiz, yetişmiş teknik personel kadromuz, etkin merkezi yönetim, denetim, otomasyon ve kalite yönetim sistemimizle Türkiye'nin gelişmesine ve ileri gitmesine katkıda bulunmaktır. Bu amacımız doğrultusunda birikim ve tecrübelerimizi farklı iş alanlarına ve yeni pazarlara yönlendirerek, her biri kendi alanında uzman olan yönetici kadromuz ve çalışanlarımızla sanayi, enerji, madencilik, turizm, ticaret, gıda ve tarım sektörlerinde başarılarımızı devam ettirmekteyiz. Grubumuz faaliyet gösterdiği her alanda, yaptığı yatırımları başarıyla yürütmektedir. Yönetim, insan kalitesi, çağdaş teknoloji ve bilgi sistemlerine verdiği önemle, tüm uluslararası standartlara uygun olarak yürütülen yönetim sistemleri - ISO 9001 kalite yönetim sistemi, ISO 14001 çevre yönetim sistemi ve OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi- çerçevesinde yaptığı üretimler ve hizmetlerle 21. yüzyılın küreselleşen ekonomisinde yerini almıştır.

Temel felsefemiz; çağdaş tesislerimizde, çevreye ve doğaya duyarlı kalite politikamızla müşteri gereksinimlerini ve beklentilerini karşılayan ulusal ve uluslararası standartlara uygun üretimlerimizle, sürekli gelişmeyi hedefleyerek yurtiçi ve yurtdışında öncü kuruluş olmaktır.

Sektörde yenilikçi olan firmalarla işbirliğine girerek,  geleceğin teknolojisini bugüne taşımak ve imalatlarını her alanda geliştirerek dünya pazarlarında yerini alarak, Türkiye’nin dünyada hak ettiği yere gelmesinde pay sahibi olmak en büyük hedefimizdir.

İnsana, doğaya ve çevreye saygımızdan hiç ödün vermeden, daha güçlü Türkiye ve daha mutlu toplum için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

AYDINER Ailesi adına tüm müşterilerimize, çalışanlarımıza ve yöneticilerimize teşekkür ederim.

 

Saygılarımla...

Yönetim Kurulu Adına

Mehmet AYDINER
Yönetim Kurulu Başkanı

misyon

Yeni teknolojileri ülkeye taşımak, yeni iş alanları
oluşturmak, ekonomik verimliliği artırmak, 
uluslararası rekabete açık, yüksek kalitede 
ürünlerle yeni bin yılda da var olmak...

 

ve yenilikler

AYDINER'de yeni olanı merak etmek, araştırmak, denemek ve
üretmek bir gelenektir.

Bu gelenek tarımdan sanayiye, turizmden ticarete, altyapıdan enerjiye her
alanda hayat bulmaktadır.

vizyon

Değerler açısından geleneksel, teknoloji arayışında
yenilikçi, yaklaşım olarak çağdaş...

 

ve idealler

Şirketler bir amaç uğruna harekete geçer, risk alır, uğraş verirler.
Yatırımları önemli, kalıcı ve saygıdeğer kılan kişisel çıkarlar değil, ulusal
ekonomiye, toplumsal huzura ve barışa olan katkılarıdır.