UYARI !!!

ŞİRKETİMİZİN LOGOSU VE İLETİŞİM BİLGİLERİ ALTINDA “AYDINER CONSTRUCTION” hr@aydiner-hr.com ADRESLİ SAHTE BİR HESAP ÜZERİNDEN “YUNUS EMRE HÜSEYİN HR MANAGER” ADI İLE ÖZELLİKLE ULUSLARARASI DOLAŞIMDA BİR DOLANDIRICILIK OLAYI İLE KARŞI KARŞIYA OLDUĞUMUZU, BU KİŞİ/KİŞİLER VEYA KURUMUN ŞİRKETİMİZ İLE HİÇBİR İLİŞKİSİ, ÇALIŞANI, TEMSİLCİSİ VE HER NE AD ALTINDA OLURSA OLSUN BİR BAĞLANTISI BULUNMADIĞINI, ŞİRKETİMİZİN ADI KULLANILARAK YAPILAN BU FİİLLER İLE İLGİLİ YASAL YOLLARA BAŞVURULDUĞUNU VE ZARAR GÖRÜLMEMESİ AÇISINDAN BU UYARININ YAPILDIĞINI 3. KİŞİLERE DUYURURUZ.
Zetay Tarım Hayvancılık İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
‹ Önceki Haber Sonraki Haber ›
Zetay Tarım Hayvancılık İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Zetay Naturel Sızma Zeytinyağımız, zeytinyağında dünya markası olan FLOS OLEI SIZMA ZEYTİNYAĞI DÜNYASI REHBERİ 2015 kataloğunda dünyanın en iyi 500 zeytinyağından biri olarak '' ÇOK İYİ ''derece ile yer almaya hak kazanmıştır.

Flos Olei Sızma Zeytinyağı Dünyası Rehberi, Marco Oreggia ve Laura Marinelli önderliğinde her yıl tüm dünyadan binlerce zeytinyağı örneği arasından seçilen 500 seçkin zeytinyağının yer aldığı bir rehberdir.

İtalya'nın başkenti Roma'da katıldığımız Flos Olei 2015 Rehberi tanıtım toplantısında zeytinyağımızı İtalya'nın ve dünyanın önde gelen tadımcılarına  tattırma imkanı da bulduk.